Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się w dniu 1 września 2020.

Ze względu na pandemię zaproszenie wszystkich klas jednocześnie byłoby dużym ryzykiem.

W związku z tym postanowiliśmy zaprosić :

Uczniów klas I na godzinę 9.30 do szkoły, gdzie następie uczniowie zostaną pokierowani na bardzo krótkie spotkanie z Dyrekcją, a później rozpoczną spotkania w swoich klasach z wychowawcami.

Uczniów klas II a i II b zapraszamy na godzinę 10.30 – bezpośrednio do swoich klas, gdzie odbędą się spotkania z wychowawcami i krótkie z Dyrekcją.

Uczniów klas IIc i II d zapraszamy na godzinę 11.00- bezpośrednio doswoich klas, gdzie odbędą się spotkania z wychowawcami i krótkie z Dyrekcją

Uczniowie klas III zapraszamy na godzinę 11.30 – spotkanie z wychowawcami i Dyrekcją.

Obecnie są dwie klasy III ( IIIa i IIIb), a spotkanie odbędzie się w sali klasy IIC.

Przypominamy  o dezynfekcji rąk i posiadaniu maseczek ochronnych

( konieczne podczas przychodzenia)